Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa – Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bağlıca Halı Yıkama firması, sektörde 10 yıldır faaliyet gösteren bir firma olup, halı, koltuk, perde, yorgan gibi birçok ürünün hijyenik yıkama işini başarıyla gerçekleştirmektedir. Firma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için yoğun çaba sarf etmektedir.

 
Her lekeyi çıkarma garantisi vermiyoruz.Ancak,ön yıkama dahil yıkamanın her safhasında,halıya ve rengine zarar verme riski olmayan, her çeşit halı ve lekede güvenle kullanılabilen,tamamen bitkisel esaslı genel leke sökücüler kullanarak lekelere müdahale ediyor ve sabitlenmemiş olan bütün lekeleri çıkarabiliyoruz.
Sezon yoğunluğuna göre değişmekle birlikte genel olarak sipariş edildiği gün yada ertesi gün içinde alınıp üç-dört gün sonra teslim edilmektedir.
Genel olarak kapıdan teslim alıp kapıda teslim ediyoruz.Ancak,hastalık,yaşlılık ve hamilelik gibi hallerde müşterilerimizin talep ve ricaları doğrultusunda yardımcı olunmaktadır.

Halınızı temizlettiğiniz firmanın ,sözünü ettiğiniz lekeler üzerinde risk içermeyen gerekli bütün çalışmaları yapmış olduğuna inanıyorsanız;bundan sonrası için riski üstlenerek kararı siz vermelisiniz.Halınızı bu lekeli haliyle hiçbir yerde kullanamayacağınızı düşünüyorsanız halı temizleme firmanızı arayarak leke çıkarma çalışmaları sonucu halıda oluşabilecek bozulma ve renk atma risklerini kabul ettiğinizi belirtmelisiniz

Hemen Ara